Historia Ecru New York

NASZE DNA, czyli historia Ecru New York

Historia Ecru New York – Born in the salon™ – produkty, które powstały w salonie fryzjerskim.

Ecru New York oferuje prestiżowe produkty do włosów oraz makijażu, stworzone przez profesjonalnych fryzjerów stylistów oraz specjalistów od make upu. Nasze specjalnie stworzone kolekcje zostały mocno zakotwiczone w bogatym dziedzictwie piękna i mody.

Stworzone tak, aby działały i były skuteczne, oferując nieograniczone możliwości działania. Dostępne w najbardziej ekskluzywnych salonach i SPA na całym świecie.

Clean. Fresh. Modern. Classic.

Nasza wiedza oraz doświadczenie:
nazywamy COSMETICHAIRCARE

Nasz kunszt polega na tworzeniu produktów, które leczą i działają. W jaki sposób? Łączymy niezwykłe składniki do pielęgnacji skóry z profesjonalną pielęgnacją włosów. Nazywamy to COSMETICHAIRCARE

Marka, która charakteryzuje się wysoką jakością składników zawartych w kosmetykach. Przede wszystkim są bezpieczne dla Twoich włosów i skóry, ponieważ nie zawierają szkodliwych parabenów i siarczanów.

Hydrolizowany jedwab z proteinami, olej słonecznikowy, keratyna, rumianek, gardenia i wyciąg z alg są zawarte w naszych kolekcjach, aby wzmocnić, odżywić oraz poprawić kondycję i wygląd włosów i skóry głowy, bez uszczerbku dla wydajności.

W Ecru New York znajdziesz kolekcje kosmetyków, które wspomagają odbudowę kolagenową włosów, nawilżają i dbają o włosy kręcone, wzmacniają i stylizują włosy oraz pomagają w profesjonalnym modelowaniu Twoich włosów. Jednak nasza oferta zawiera nie kończy sie tylko na produktach do włosów. Zapoznaj się z kosmetykami do makijażu, a także akcesoriami do codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów, takich jak szczotki i suszarki.

Twoje włosy staną się piękne, zdrowe i lśniące!

Historia Ecru New York – poznaj nas i naszą kolekcję kosmetyków i przekonaj się, że to działa!

historia ecru new york, kosmetyki do włosów, kosmetyki do makijażu